Městský obvod Radvanice a Bartovice se Sborem dobrovolných hasičů Radvanice pořádá dne 16.10.2011 od 13 hodin 4. ročník DRAKIÁDY v Ostravě Radvanicích. Pouštění draků nejlépe vlastní výroby, ale i zakoupených, se uskuteční na poli u ulice Pastrňákova (startoviště motocyklů při Radvanickém okruhu). Při této soutěži vyhlašujeme grafickou soutěž na téma drak, draci. Prosíme vedoucí kolektivů o vyhodnocení těchto prací a nejlepší přivést sebou, kde provedeme jejich ocenění. Program: 13.00 – 13.30 sraz prezentace, soutěž draků, soutěž malování draků na cestu křídou, vyhodnocení všech soutěží, grilování párků, pečení brambor v ohni. Doprovodný program -ukázky z činností policie a hasičů, ukázky modelářů, moderovaný program pro děti. Na akci je možné předvést i vlastní modely letadel, automobilů apod. Každý zúčastněný obdrží občerstvení zdarma.

Srdečně zveme