Družstvo

• Lucie Bergerová ,,Koš“
  • Michaela Sasinová ,,Stroj“
  • Pavlína Sasinová ,,Bé“
  • Jana Trčková ,,Spoj“
  • Zuzana Trčková ,,Rozdělovač“
  • Kristýna Majerová ,,Pravý proud“
  • Marie Anna Majerová ,,Levý proud“
  • Nicola Prokopová ,,Levý proud“

Dne 6. 10. 2014 jsme se zúčastnili soutěže v netradičním požárním útoku v našem družebním sboru v Havířově. Jelikož jsme nebyli schopni sestavit celistvé ženské, ani mužské družstvo, vyrazili jsme soutěžit ve smíšeném družstvu. Toto družstvo se skládalo ze 4 mužů a 3 žen a bylo zařazeno do mužské kategorie. S ohledem na zařazení v mužské kategorii, měly ženy provedení útoku stížené tím, že jej musely absolvovat ve výjezdových helmách, namísto klasických camp helem. Útok byl dále netradiční v tom, že oba proudaři společně s rozdělovačem museli překonávat úzké okno. Za podpory rodinných příslušníků a ostatních členů sboru jsme se umístili na hezkém 8. místě.

V sobotu 13.09.2014 naše ženské družstvo doplněné o novou členkou a jednoho muže vyrazilo na soutěž k naším sousedům do Ostravy Kunčiček. Jednalo se o soutěž v netradičním požárním útoku nazvaného ,, LÁVKA“. Tato soutěž se nám podařila ze všech nejlépe, a proto jsme se umístili na I. místě.

V pátek 29.8.2014 vyrazilo naše ženské družstvo v neúplném počtu, doplněno o jednoho muže na noční soutěž do Chotěbuze. Po menším bloudění v loukách a polích, kdy jsme dojeli téměř do Polska jsme úspěšně dorazili do místa určení. Požární útok probíhal za dokonalé tmy, kdy nebylo vidět téměř nic. O to větší radost jsme měli z  III. místa, které jsme získali i přes tyto ztížené podmínky. Bylo fajn vyzkoušet něco nového.

Dne 5.07.2014 se naše družstvo žen zúčastnit soutěže v klasickém požárním útoku v Dolních Domaslavicích. Po bezchybném, avšak pomaleji provedeném útoku skončily v celkovém pořadí na krásném III. místě, za které obdržely pohár a finanční odměnu.