V letošním roce slaví náš sbor 115. let od svého založení. K tomuto výročí se koná dne 17.září 2011 malá slavnost v areálu místní sokolovny s bohatým kuturním programem. „Radvanické slavnosti“ Akce probíhá v úzké spolupráci s obecním úřadem a dalších zájmových organizací. Celý program zahájí v 11:00 hodin vystoupení základních a mateřských škol a vystoupení hasičských přípravek. V další kulturním programu vystoupí mimo jiné Maxim Turbulenc. Od 14:00 hodin budou následovat ukázky zásahové činnosti JSDH. Večer nebude chybět ohňostroj. Celou akci doprovodí statické ukázaky hasičské a záchranářské techniky. U takovéto příležitosti nemůžou samozřejmě chybět kolotoče, atrakce a soutěže pro děti, stánkový prodej, speciality z naší polní kuchyně a mnoho dalších. Shodou okolností, ve stejný den probíhá také významná akce našich kamrádů – hasičů SDH Vratimov a sice oslava 100. výročí založení sboru ve Vratimově, rovněž s bohatým programem. Pokud nevíte kterou akci navšítvit dříve, tak neváhejte využít jízdy historického autobusu, který bude jezdit od 12:00 hodin mezi Vratimovem a Radvanicemi. Zveme Vás tímto již dnes k účasti a těšíme se na Vaší návštevu.