Dne 29.srpna 2010 jsme vyjeli oslavit výročí Hasičské vzájemné Pojišťovny ,které se konalo v krásném městě na rozhraní Moravskoslezských Beskyd a Vsetínskými vrchy Rožnově pod Radhoštěm.Vyjeli jsme čtyři v našem nově pořízeném voze Škoda Yeti.V sestavě Richard Dudek,Tomáš Pluta ,Martina Peukerová a Tomáš Böhm.Celá akce začala seřazením praporu před kostelem ,ve kterém pak proběhla mše věnována hasičům.Po krásné mši následoval přesun na náměstí města kde proběhly proslovy ,přání a poděkování hasičům za účasti představitelů města,HVP,Hejtmana,starosty SHČMS a dalších.Pochod poté pokračoval za připojení krásné i historické techniky do nejkrásnější části města a to do Rožnovského skanzenu v přírodě.Zde už probíhala v podstatě volná zábava.Proběhly ukázky hašení požáru historickou i novodobou technikou.Ukázky v požárním útoku atd.K vidění byla i ukázka techniky,jako AŽ,chemický kontejner,hasičské čtyrkolky,sněžné skutky.No a konečně jsme se mohli věnovat diskusi a ochutnávání místní kuchyně a dokonale proměně ovoce v lahodnou tekutinu.Zhruba kolem 16hod jsme všichni spokojeně vykročili k autu a hurá domu.Akci jsme ohodnotili velice zdařilou a už se těšíme na další.

Podobné příspěvky

Napsat komentář