IMG-20170618-WA0005V neděli 18. 6. 2017 uspořádal náš sbor netradiční hasičskou soutěž. Pětičlenná družstva soutěžila ve zkrácené verzi požárního útoku. Po odstartování museli členové na trati překonat nejprve tunel a provést do strojení přilbou a opaskem. Poté následovala zkrácená verze požárního útoku (2xB, 1xC), jehož trať vedla navíc do mírného kopce a sestřikové terče byly umístěny v „zatáčce.“ V letošním roce byla sice oproti jiným létům menší účast družstev, to ale nic neubralo na dobré náladě a chuti soutěžit. V kategorii žen se na třetím místě umístilo družstvo z Horní Datyně na druhém místě společné družstvo z Radvanic a Havířova, první příčku pak vybojovaly ženy z Václavovic.   V kategorii mužů se na třetím místě umístilo družstvo z Václavovic, druhou příčku obsadili domácí a vítězný tým byl z Horní Datyně. Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na příští ročník.

Podobné příspěvky

Napsat komentář