IMG-20170617-WA0004V pátek 16. června se mladí hasiči setkali před prázdninami naposledy. Bylo pro ně připraveno přespání v hasičské zbrojnici. Děti se sešly už v podvečer, zahrály si několik stolních her a vybíjenou. Následovala večere – opékaný párek. Potom byl dětem oznámen výjezd, a to technická pomoc při hledání pokladu. Poklad byl úspěšně nalezen a děti mohly jít spát. Z rozhlasu zněla pohádka na dobrou noc, která byla přerušena teď už opravdovým výjezdem naší jednotky. Ráno si naši mladí hasiči probudili do deštivého dne, proto si uvnitř zahráli další hry, snědli snídani a pomalu se rozcházeli domů. Na všechny „staré“ i nové mladé hasiče – tedy děti od 6 do 15 let (ale po domluvě i mladší nebo starší) se budeme těšit v září. Informace budou včas vyvěšeny na našich internetových stránkách. Hezké prázdniny všem školou povinným!

Podobné příspěvky

Napsat komentář