th_45cb94_5662b4cb66f151.17721205Na (Velký) pátek 14. dubna 2017 se turistiky chtiví členové SDH vypravili na společný výlet s kamarády hasiči SDH Havířov, jehož cílem bylo Trojmezí v obci Hrčava. Tento odložený výlet měl být původně součástí loňských společných oslav 180 výročí založení SDH, resp. 120 let SDH Radvanice a 60 let SDH Havířov – město, které proběhly v listopadu na chatě Studeničné. Výlet na Trojmezí měl být jejich součástí, ale vzhledem k počasí jsme byli nuceni zvolit náhradní trasu. I přesto si přítomní slíbili, že se na Trojmezí vypraví, což se právě o velikonocích stalo. Počasí bylo ideální a tak jsme dosáhli cíle v požadovaném čase a se všemi plánovanými zastávkami k občerstvení. Na Trojmezí následoval důkladný průzkum hraničního území ze všech tří stran. A jelikož byl šmigrust za dveřmi, ke slovu se dostal i karabáč a trocha vody. Závěr patřil obědu a společnému posezení v hospodě Pod Javorem a pak už jen cesta vlakem domů.

Podobné příspěvky

Napsat komentář