9.února 2007 proběhl tradiční hasičský ples v místní sokolovně. Do posledního místa zaplněný sál, tradiční hudba SKIBLU, hodnotná tombola, domácí kuchyně a dobré pití. To vše byl předpoklad pro zdařilou akci. A opět se povedlo. Hosté plesu vytvořili vynikající atmosféru, která byla ukončena až nad ránem, někdy po čtvrté hodině. I v letošním roce nechyběly ceny v tombole od KOZLA – pivíčko, trička kloboučky a pod. Hodnotné ceny věnovali také místní podnikatelé a další SPONZOŘI, za což všem děkujeme. Děkujeme také všem hostům za podporu a věříme, že přijdete i napřesrok. A těm na které se nedostalo jeden vzkaz: V srpnu proběhne po loňské vydařené akci pod širým nebem „LETNÍ HAŠENÍ“ na sokolovně, opět za doprovodu kapely SKIBLU. Už nyní Vás na tuto akci zveme.