20180308_191749

20180308_191749Ve středu 9.května 2018, byla předáním staveniště oficiálně zahájena přístavba naší hasičské zbrojnice. Přístavba řeší nové garáže, skladovací prostory, dílnu, záložní zdroj elektrické energie, nový zdroj stlačeného vzduchu a další nezbytné technologické zázemí. Ve stávající hasičské zbrojnici pak budou v některých místnostech rekonstruovány podlahy a provedena výměna zdroje vytápění.  Oba objekty budou vzájemně propojeny.  Akce je financována prostřednictvím Integrovaného regionálního operačního programu (č.36 ), ve specifickém cíli 1.3 „Zvýšeni připravenosti k řešení a řízení rizik a katastrof“ v objemu 85% celkových nákladů, 5% podpory ze státního rozpočtu a 10% celkových nákladů z rozpočtu statutárního města Ostravy. Realizační náklady jsou ve výši 12,7 mil. Kč.  Termín zhotovení je osm měsíců a stavbu provádí firma MŽT Stavitelství a.s.

 

Podobné příspěvky

Napsat komentář