Společně s příchodem nového školního roku 2014/2015, začal také nám nový rok. Od září jsme v kolektivu mladých hasičů přivítali spoustu nováčků, kteří se připojili již ke stávajícím členům a rozšířili tak naše řady. Dne 04.10.2014 jsme se zúčastnili první letošní soutěže a to závodu požárnické všestrannosti ve Vratimově. Tento závod jsme pojali jako přípravu na podzimní kolo hry Plamen, které se uskuteční následující víkend v Nové Vsi.  S ohledem na dosažený věk některých mladých hasičů a v souvislosti s pravidly hry Plamen jsme byli nuceni rozdělit děti do dvou kategorií a to na kategorii „mladších“ a „starších“, kdy každá z nich se skládala jak z nových, tak také ze stávajících členů. Poprvé jsme se tedy mohli zúčastnit dané soutěže v obou již zmíněných kategoriích. Bohužel se nám moc nedařilo. Po obdržení většího počtu trestných bodů skončilo družstvo „starších“ na posledním místě. Více nás potěšilo soutěžní družstvo „mladších“, které již dle průběžného hodnocení plnilo dané disciplíny s lepšími výsledky než družstvo „starších“. Družstvo mladších se umístilo na jedenáctém místě. Z dosažených výsledků se budeme snažit ponaučit a v rámci tréninku zaměřit na zjištěné nedostatky tak, abychom v podzimním kole hry Plamen dosáhli lepšího výsledku.