I když je neděle u většiny z nás dnem odpočinku a den sváteční, tak neděle 3.února byla pro 10 členů našeho SDH dnem pracovním. Nepracovali jsme ale na domácí půdě, nýbrž vyrazili společně s kolegy SDH Havířov do Jánských Koupelí, abychom pomohli hasičské škole při demontáži starých akumulačních kamen. Budova hasičské školy prošla v závěru minulého roku výraznou revitalizací, kdy byl mimo jiné vyměněn systém vytápění. A staré akumulační kamna bylo potřeba demontovat a vystěhovat. Kdo jen trochu zná konstrukci těchto kamen tak ví, že to nebyl úkol zrovna jednoduchý. Zejména stěhování mimo budovu dalo zabrat. Ale po zvolení těch správných postupů se nám podařilo víc, než jsme sami předpokládali.